Nástěnný kalendář Ulítaná 2017

200 

Není skladem

Kategorie:

Popis

Kalendář Ulítaná v čele se známou osobností, kterou je Adéla Gondíková představuje 12 žen, které se nestydí za pár vrásek, co jim vepsal do tváře život. Stárnutí není totiž tragédie. Dnešní žena umí být krásná v každém věku a přitom ještě zvládat milion věcí levou zadní.
A přesně takový je i kalendář Ulítaná, který znázorňuje ženu jako levitující bytost v každodenních situacích. Uvidíte např. hospodyni, která se vznáší u stropu, zatímco luxuje, matku, za kterou vlaje její děcko a další podobné situace
brané s vtipem a nadsázkou.

Ale především výtěžek z kalendáře bude věnován jedné ulítané mamince Nadje Prin, jejíž jedenáctiletý syn Max bojuje s rakovinou. A to už po druhé! Poprvé ji měl ve třech letech a po dlouhém boji se uzdravil. Nyní na něj zákeřná nemoc zaútočila znovu. Maminka je samoživitelka, chodit do zaměstnání momentálně nemůže, jelikož veškerý čas tráví se synem v nemocnici v Motole.

Autorkou fotografií kalendáře je fotografka Jana Hozová. Ta už několik charitatvních kalendářů nafotila a to pro organizaci APLA (nyní Nautis), která pomáhá lidem s autismem. Více zde.

Kalendář Ulítaná se zrodil v blonďatých hlavách dvou novinářek, kterými jsou Simona Votyová a Andrea Ježková.

Nástěnný kalendář vel. A3. Cena 200 Kč.